Pokaż więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Strona główna 5 Aktualności 5 Związkowcy się szkolą

Członkowie zakładowych organizacji związkowych NSZZ "Solidarność" uzupełniają na szkoleniach swoją wiedzę aby skuteczność działań Związku była jeszcze większa.

Komisja Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność" z Celsa „Huta Ostrowiec” wzięła udział w dwudniowym szkoleniu (17-18 listopada br.) na temat podstawowych uprawnień związkowych w świetle obowiązujących przepisów prawnych. Przedmiotem szkolenia był również „patriotyzm związkowy”. Zajęcia w tym zakresie przeprowadził Waldemar Bartosz – przewodniczący Świętokrzyskiej „Solidarności”.

 

Podstawowe uprawnienia związkowe jako jeden z zasadniczych segmentów poprawy skuteczności funkcjonowania zakładowych (międzyzakładowych) organizacji związkowych – to temat szkolenia, które odbyło się 15 listopada br. w siedzibie Delegatury Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność" w Skarżysku-Kamiennej. W szkoleniu uczestniczyło 24 przedstawicieli organizacji związkowych.

 

Grupa 17 przewodniczących, skarbników i sekretarzy zakładowych i międzyzakładowych organizacji związkowych NSZZ "Solidarność" z terenu Regionu Świętokrzyskiego wzięła udział w szkoleniu zorganizowanym przez Dział Szkoleń Komisji Krajowej. Szkolenie w dn. 24-25 listopada br. będzie prowadzone w kieleckim DAL-u.

 

Ponad 30 społecznych inspektorów pracy z zakładów pracy województwa świętokrzyskiego weźmie udział (25 listopada br.) w szkoleniu na temat: Pomoc przedmedyczna (krwotoki, złamania) w środowisku pracy. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Zarządu Regionu Świętokrzyskiej „Solidarności”.