Pokaż więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Strona główna 5 Aktualności 5 Zorganizowani mają lepiej

„Zorganizowani mają lepiej” to akcja promocyjna zorganizowana 10 września br. na mostku przy ulicy Sienkiewicza w Kielcach przez Zarząd Regionu Świętokrzyskiego „Solidarność”.

"Zorganizowani mają lepiej” to akcja promocyjna zorganizowana 10 września br. na mostku przy ulicy Sienkiewicza w Kielcach przez Zarząd Regionu Świętokrzyskiego „Solidarność”.

Jej celem była popularyzacja przystępowania do organizacji związkowych oraz przybliżenie działalności świętokrzyskiej „Solidarności” mieszkańcom Kielc i województwa świętokrzyskiego. Organizatorzy informowali także o działalności Punktu Informacyjnego, celem którego jest informowanie wszystkich zainteresowanych o korzyściach wynikających z organizowania się pracowników. Punkt Infomacyjny został uruchomiony w ramach projektu "Nowoczesna komunikacja – efektywny dialog!", współfinansowanego przes Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Dla zainteresowanych przygotowano szereg materiałów informacyjnych i mnóstwo gadżetów promocyjnych. Akcję uświetnił swoją obecnością Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” – Janusz Śniadek. Stoisko Regionu Świętokrzyskiego „Solidarność” cieszyło się bardzo dużą popularnością wśród przechodniów, jak również wywołało zainteresowanie mediów.

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia