Strona główna 5 Aktualności 5 Znaczenie organizacji związkowych w relacji z pracodawcami

W dniu 9 grudnia 2011r. odbędzie się trzecia z cyklu konferencja dotycząca poprawy komunikacji w organizacji związków zawodowych. Tematem spotkania bedą tym razem kompetencje organizacji związkowych w relacji z pracodawcami. Konferencja organizowana jest przez Region Świętokrzyski NSZZ "Solidarność" w ramach projektu "Nowoczesna komunikacja – efektywny dialog!". Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską  z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Termin: 9 grudnia 2011
Miejsce: Region Świętokrzyski NSZZ "Solidarność", Kielce, ul. Planty 16A

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt: dpe.kielce@solidarnosc.org.pl
Serdecznie zapraszamy.