Pokaż więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Strona główna 5 Aktualności 5 Znaczenie organizacji związkowych w dialogu społecznym

Pierwsza z cyklu, konferencja dotycząca poprawy komunikacji w organizacji związków zawodowych odbyła się 23 września 2010r. w siedzibie Zarządu Regionu Świętokrzyskiej „Solidarności”.

Pierwsza z cyklu konferencja, dotycząca poprawy komunikacji w organizacji związków zawodowych, odbyła się 23 września 2010r. w siedzibie Zarządu Regionu Świętokrzyskiej „Solidarności”. Spotkanie, pod hasłem "Znaczenie organizacji związkowych w dialogu społecznym", zostało zorganizowane przez Region Świętokrzyski NSZZ "Solidarność" w ramach projektu "Nowoczesna komunikacja – efektywny dialog!", współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Konferencję otworzył Zastępca Przewodniczącego Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność" – Mieczysław Gójski. W dalszej części konferencji przedstawiciele związków zawodowych oraz wykładowcy z Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach analizowali funkcje dialogu i środki prawne, które służą jego skutecznemu prowadzeniu.

Patronat medialny nad konferencją objęły:
""
""

Zobacz szczegółowy program konferencji

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia


Tematem kolejnej konferencji będą kompetencje organizacji związkowych w relacji z samorządem terytorialnym.