Strona główna 5 Aktualności 5 Zarząd Regionu Świętokrzyskiego NSZZ „Solidarność” zaprasza związkowców na regionalne spotkanie opłatkowe w piątek, 7 stycznia 2011r.

Członkowie "Solidarności" Świętokrzyskiej razem z ks. biskupem Kazimierzem Ryczanem i przewodniczącym Komisji Krajowej Piotrem Dudą podzielą się opłatkiem i złożą sobie życzenia.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w Hotelu DAL w Kielcach (ul. Piotrkowska 12)  mszą świętą sprawowaną przez ordynariusza diecezji kieleckiej ks. bpa Kazimierza Ryczana.

W uroczystości tej będzie uczestniczył Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" – Piotr Duda.

W czasie spotkania odbędzie się ceremonia wręczenia Tytułu HONOROWEGO CZŁONKA „SOLIDARNOŚCI” dla Pana Marka Banasika  i  Pana Adama Łukomskiego.

Tytuł ten jest nadawany przez Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ "Solidarność" osobom szczególnie zasłużonym dla Związku.

Program uroczystości:

godz. 17.00 – msza święta;

ok. godz. 18.00 – wystąpienia zaproszonych gości i wręczenie Tytułu Honorowego Członka „Solidarności”;

ok. godz. 18.30 – kolacja wigilijna.