Pokaż więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Strona główna 5 Aktualności 5 Z „Solidarnością” w świat

Od kilku już lat, szczególnie na krajowych trasach komunikacyjnych z powodzeniem kursuje komfortowo wyposażony autokar marki Volvo, którego właścicielem jest Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" w kieleckim MPK.

Jest widoczny, inny od pozostałych, wzbudzający zainteresowanie. Nie sposób nie znaleźć tego autokaru na zatłoczonych parkingach. Znaczących rozmiarów logo NSZZ "Solidarność" –Region Świętokrzyski jest widoczne z daleka. Nie brakuje chętnych pielgrzymów, turystów i wycieczkowiczów fotografujących się na tle tego autokaru. Jest do dyspozycji organizacji związkowych NSZZ "Solidarność" i innych grup zorganizowanych. Tym autokarem wyjeżdżają uczestnicy wszelkiego rodzaju związkowych manifestacji i akcji protestacyjnych. Jest co roku z pielgrzymami w Sanktuarium Jasnogórskim podczas pielgrzymek Ludzi Pracy organizowanych w trzecią sobotę i niedzielę września. Z usług tego autokaru często korzysta młodzież szkół kieleckich oraz uczestnicy różnych szkoleń organizowanych w kieleckim hotelu DAL spragnionych pięknych widoków świętokrzyskiego krajobrazu. Z takiej okazji, zwiedzając m.in. Jaskinię Raj, skorzystali m.in. uczestnicy ogólnokrajowego seminarium regionalnych i branżowych koordynatorów NSZZ "Solidarność" d/s BHP.

Bogdan Latosiński – przewodniczący MOZ NSZZ "Solidarność" w kieleckim MPK zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z usług autokarowych oraz zachęca na wypoczynek w Ośrodku Wczasowym w nadmorskiej miejscowości Rowy. Transport komfortowym autokarem zapewniony.