Strona główna 5 TSS 7(1421) 13 lutego 2024 5 Warto należeć do NSZZ „Solidarność”

Zapisując się do NSZZ „Solidarność” zyskujesz dostęp do bezpłatnej opieki prawnej oraz pomoc ekspertów z wielu dziedzin. NSZZ „Solidarność” to największa i najbardziej profesjonalna organizacja społeczna w kraju.

Pracownicy zrzeszeni w związku zawodowym mogą skutecznie negocjować z pracodawcą podwyżki wynagrodzeń oraz poprawę warunków pracy.

Będąc członkiem naszego Związku, nigdy nie zostaniesz sam ze swoimi problemami. Związek wstawi się za Tobą u pracodawcy, pomoże rozwiązać każdy kłopot.

NSZZ „Solidarność” może obronić Cię przed zwolnieniem z pracy. Przepisy prawa nakazują pracodawcy konsultowanie zamiaru zwolnienia członka związku z organizacją związkową.

W zakładzie zatrudniającym dużo osób, głos pojedynczego pracownika nie ma szans się przebić. Działając razem możemy wywalczyć znacznie więcej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: NSZZ „Solidarność”, Region Świętokrzyski, 25-502 Kielce, ul. Planty 16A, tel. 41 34 477 03, e-mail: kielce@solidarnosc.org.pl