Strona główna 5 Aktualności 5 Szkolenie dla związkowców Świętokrzyskiej „Solidarności”

W dniach 16-17 listopada br. odbyło się w kieleckim Hotelu DAL szkolenie dla Zarządu i Regionalnej Komisji Rewizyjnej Regionu Świętokrzyskiego NSZZ „Solidarność”.
Podczas dwudniowego spotkania uczestnicy mieli okazję pogłębić swoją wiedzę związkową. Prowadzący szkolenie – Jan Plata-Przechlewski, to doświadczony ekspert z Działu Szkoleń Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”. Uczestnicy zwiększyli swą wiedzę oraz zostali zapoznani z praktycznymi umiejętnościami niezbędnymi w skutecznym działaniu w strukturach związkowych. Wartością szkolenia była także wymiana doświadczeń, co z pewnością poszerzy i wzbogaci codzienną pracę związkowców.
Szkolenie niewątpliwie przyczyni się do podniesienia kompetencji i umiejętności czołowych działaczy związkowych naszego Regionu, co z kolei wpłynie na większą skuteczność działań podejmowanych przez organizacje reprezentowane przez uczestników szkolenia.