Pokaż więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Strona główna 5 Aktualności 5 Stanowisko Prezydium Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ „Solidarność” z dnia 10.07.2012r. ws likwidacji Kieleckiego Oddziału Karpackiej Spółki Gazowniczej
Prezydium Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ „Solidarność” z niepokojem i dezaprobatą przyjmuje informację dotyczącą likwidacji Kieleckiego Oddziału Karpackiej Spółki Gazowniczej.
Prezydium Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ „Solidarność” stoi na stanowisku, że realizacja tych planów musi spowodować zwolnienia pracowników oraz pogorszenie i tak trudnej sytuacji na lokalnym rynku pracy. Zdaniem Prezydium jest to kolejna próba likwidacji w województwie świętokrzyskim ważnej jednostki gospodarczej z zakresu służb publicznych co oddali usługi świadczone przez Spółkę Gazowniczą od mieszkańców naszego regionu w tym również od inwestorów.
Prezydium Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ „Solidarność” ocenia to jako próbę obniżenia standardów cywilizacyjnych i degradację województwa. Domagamy się wstrzymania szkodliwych prac restrukturyzacyjnych, jednocześnie deklarujemy poparcie dla wszelkich działań związkowych i samorządowych zapobiegających likwidacji Kieleckiego Oddziału Karpackiej Spółki Gazowniczej.
 
(-)Mieczysław Gójski
WICEPRZEWODNICZĄCY
Zarządu Regionu Świętokrzyskiego
NSZZ „Solidarność”