Pokaż więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Strona główna 5 Aktualności 5 Prośba o pomoc dla powodzian

Komisja MOZ NSZZ "Solidarność" Pracowników Elektrowni Połaniec i Spółek zwraca się z prośbą do wszystkich Komisji Zakładowych i Międzyzakładowych działających w Regionie Świętokrzyskim, o pomoc finansową dla członków tej organizacji związkowej, których domy mieszkalne i gospodarstwa zostały zalane w trakcie powodzi.

Komisja MOZ NSZZ „Solidarność" Pracowników Elektrowni Połaniec i Spółek zwraca się z prośbą do wszystkich Komisji Zakładowych i Międzyzakładowych działających w Regionie Świętokrzyskim, o pomoc finansową dla członków tej organizacji związkowej, których domy mieszkalne i gospodarstwa zostały zalane w trakcie powodzi.

W 1997r. ucierpieli w powodzi ci sami członkowie związku co dziś, odbudowali swoje domy i niestety, w tym roku dwukrotnie zostali zalani. Dlatego tym bardziej Komisja MOZ NSZZ „Solidarność" Pracowników Elektrowni Połaniec i Spółek prosi o pomoc a tym samym o solidarność w tych trudnych chwilach z poszkodowanymi. Każda złotówka jest bardzo ważna i zostanie przekazana członkom związku, którzy zostali mocno doświadczeni przez żywioł – deklaruje Komisja MOZ.

Adres: MOZ NSZZ "Solidarność" Pracowników Elektrowni Połaniec i Spółek w Zawadzie. 28-230 Połaniec, tel. 15-865-65-32; 15-865-65-94; e-mail: zz.solidarnosc@elpolsa.com.pl