Pokaż więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Strona główna 5 Aktualności 5 Podziękowanie

W związku z decyzją wyborców obligującą mnie do objęcia mandatu Posła Ziemi Świętokrzyskiej, składam serdeczne podziękowania wszystkim mieszkańcom województwa świętokrzyskiego za udział w głosowaniu, a zwłaszcza tym, którzy oddali na mnie swój głos.

Szczególne podziękowania składam Koleżankom i Kolegom z Zarządu Regionu NSZZ "Solidarność" na czele z Panem Przewodniczącym Waldemarem Bartoszem, wszystkim organizacjom zakładowym NSZZ "Solidarność".

Serdeczne podziękowania kieruję na ręce Zarządów Spółek MPK i KASP dla wszystkich moich Koleżanek i Kolegów z organizacji macierzystej, pracowników i emerytów MPK wraz z rodzinami.

Jednocześnie chciałbym zapewnić wszystkich, że będę angażował się w proces tworzenia przepisów służących społeczeństwu, a przede wszystkim będę skupiał się na zagadnieniach dotyczących spraw mieszkańców regionu, problemach transportu publicznego oraz walki z ubóstwem i niesprawiedliwością społeczną.

Głównym hasłem mojej pracy będzie jak dotychczas idea solidarności społecznej, którą starałem się realizować w dotychczasowej pracy zawodowej i społecznej, jako radny Sejmiku i przewodniczący MOZ „Solidarność”.

Z poważaniem
Bogdan Latosiński