Pokaż więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Strona główna 5 Aktualności 5 „Klaster przedsiębiorczości migrantów powrotnych”

Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” zaprasza wszystkich mieszkańców województwa świętokrzyskiego do udziału w bezpłatnych projektach.

Projekt „Klaster przedsiębiorczości migrantów powrotnych” przeznaczony jest dla osób które wróciły z emigracji po 1 maja 2004 roku i przebywały za granicą minimum 3 miesiące w jednym z następujących krajów:

Niemcy, Austria, USA, Irlandia, Wielka Brytania, Armenia, Mołdawia, Uzbekistan Holandia, Hiszpania, Włochy, Belgia, Grecja, Rosji, Kazachstan, Kirgistan.

Uczestnicy projektu wezmą udział w szkoleniu z zakresu przedsiębiorczości, pisania biznes planu oraz doradztwa biznesowego. Najlepsi uczestnicy projektu (w każdym województwie) otrzymają dotację do 12.000 złotych na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 888 05 59 59 (w godzinach od 9:00 do 15:00) bądź mailowy projektyswietokrzykie@gmail.com

Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2013r”.