Strona główna 5 Aktualności 5 Joanna Dróżdż we władzach Krajowej Sekcji Elektrowni i Elektrociepłowni

W dniach 10-12 maja br. w Borkach koło Białegostoku odbyły się wybory do władz Krajowej Sekcji Elektrowni i Elektrociepłowni NSZZ "Solidarność" na kadencję 2023-2028. Organizatorem wyborów była Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" z Elektrociepłowni Białystok oraz Region Podlaski NSZZ "Solidarność".
Do władz Sekcji, jako wiceprzewodnicząca, a także jako delegat na Kongres Krajowego Sekretariatu Górnictwa i Energetyki NSZZ "Solidarność", który będzie obradował w Zakopanem 27 czerwca br., została wybrana Joanna Dróżdż, przewodnicząca MOZ NSZZ "Solidarność" Pracowników Elektrowni Połaniec i Spółek w Zawadzie, z naszego, Świętokrzyskiego Regionu. Gratulujemy!
Joanna Dróżdż będzie również stałym członkiem Zespołu ds. Branży Energetycznej w Radzie Dialogu Społecznego reprezentując stronę związkową z ramienia elektrowni.