Sejmowa debata nad wnioskiem NSZZ Solidarność o przeprowadzenie referendum emerytalnego odbędzie się w piątek 30 marca 2012r. W tym dniu pod Sejmem pojawią się dziesiątki tysięcy ludzi, aby przypomnieć posłom, dzięki komu zasiadają w gmachu na Wiejskiej.
Najnowsze wpisy
- Wszystko płynie (?)
- Rozważania Biblijne
- Minimalne wynagrodzenie w 2027r.
- Wykaz uprawnień dla działaczy opozycji antykomunistycznej i osób represjonowanych z powodów politycznych
- Pamiętaj o przekazaniu pracodawcy informacji o liczbie członków w organizacji związkowej
- Warto należeć do NSZZ „Solidarność”



