Pokaż więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Waldemar Bartosz

W poprzednich numerach naszego tygodnika zasygnowaliśmy gotowość publikacji krótkich tekstów różnych kandydatów uczestniczących w najbliższych wyborach samorządowych. Aktualnie przedstawiamy kolejną prezentację kandydata na radnego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego – Marcina Kulewskiego. Warto zatem zapoznać się z zamierzeniami kandydata i tym sposobem wyrobić pogląd na prezentowaną ofertę.

Nazywam się Marcin Kulewski,

mam 40 lat, urodziłem się i wychowałem w Kielcach, tu pracuję oraz działam społecznie. Od lat jestem osobą aktywną społecznie, wspieram strażaków z OSP oraz Uniwersytety Trzeciego Wieku. Od siedmiu lat jestem członkiem „Solidarności”. W moim miejscu pracy wspólnie z grupą współpracowników stworzyłem silną i prężnie działającą organizację. W obecnej kadencji zostałem wybrany do pełnienia funkcji Sekretarza Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ „Solidarność”.

Dlaczego zdecydowałem się startować w wyborach samorządowych?

Ponieważ mam mnóstwo pomysłów na rozwój naszego województwa i odwagę aby je realizować. Sejmik województwa to miejsce, w którym zapadają kluczowe decyzje dla naszego miasta i powiatu. Samorząd powinien być miejscem dla ludzi niezależnych, którzy kierują się wspólnym dobrem, a nie partyjnymi interesami. Nie może być tak, że nasze sprawy będą ignorowane i zapominane. One muszą być widoczne i słyszalne.

Właśnie dlatego potrzebujemy skutecznego i prężnie działającego na co dzień, a nie tylko w trakcie kampanii wyborczej, samorządowca wywodzącego się z „Solidarności” w Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

7 kwietnia liczę na Wasze głosy!

Znajdziecie mnie na liście Bezpartyjnych Samorządowców!