Pokaż więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Strona główna 5 Aktualności 5 Stanowisko Prezydium Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ „Solidarność” z dn. 28.02.2022r. ws pomocy dla Ukrainy

Wobec tragedii dziejącej się za naszą wschodnią granicą, w obliczu setek zabitych istnień ludzkich, tysięcy pozbawionych dachu nad głową, przymierających głodem i beznadzieją, naszą powinnością jest przyjście Im z pomocą.

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” w swym Stanowisku z dnia 24 lutego 2022r. protestując przeciwko rosyjskiej agresji na Ukrainę, stwierdziło, że „Wykorzystamy wszelkie możliwości, abyście w tej walce nie pozostali osamotnieni”.
Prezydium Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ „Solidarność” odpowiadając na ten apel zwraca się do członków, sympatyków NSZZ „Solidarność” i wszystkich ludzi dobrej woli o finansowe wsparcie pogrążonych w nieszczęściu mieszkańców Ukrainy. Swój dar serca prosimy o wpłatę na konto:
34 1020 2629 0000 9102 0009 1546 z dopiskiem „Ukraina”.
Zebrane środki za pośrednictwem parafii rzymskokatolickich we Lwowie i na Wołyniu przekażemy dla poszkodowanych tą wojną.
 
Za Prezydium
Zarządu Regionu Świętokrzyskiego
NSZZ „Solidarność”
 
Waldemar Bartosz
Przewodniczący
""