Pokaż więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Strona główna 5 Aktualności 5 SOK będzie pikietował MSWiA

W związku z przedłużającymi się pracami nad ustawą o Straży Kolejowej oraz brakiem rzeczowej informacji w tej sprawie ze strony Rządu, Organizacja Zakładowa NSZZ "Solidarność" Straży Ochrony Kolei w Warszawie wspólnie z Krajową Sekcją Kolejarzy NSZZ „Solidarność” podjęła decyzję o organizacji pikiety stacjonarnej przed Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Zaplanowany protest zostanie przeprowadzony 16-października 2018r. o godzinie 12:00. Pikieta odbędzie się przy bezpośrednim wsparciu Krajowej Sekcji Kolejarzy NSZZ „Solidarność” na czele z Przewodniczącym Henrykiem Grymelem. Jest również poparcie Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” Piotra Dudy.

W związku z powyższą inicjatywą, zwracamy się do wszystkich struktur terenowych NSZZ "Solidarność" o wsparcie i udział w pikiecie. Wierzymy, że nasze zaangażowanie będzie miało szczególną wymowę podczas dalszych rozmów w ważnej dla nas sprawie.

W sprawach informacji dotyczących organizacji wyjazdu z Kielc do Warszawy, prosimy kontaktować się z Arturem Zagórskim, tel. 660-769-743.