Pokaż więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Strona główna 5 Benefity 5 Kuchnia Vikinga – 10%

Kuchnia Vikinga znana jest z tego, że dostarcza smaczną i zdrową dietę pudełkową. W ofercie cateringu znajdziemy 13 gotowych diet i 5 wariantów dopasowanych do różnorodnych potrzeb żywieniowych, co daje aż 40 smacznych posiłków do wyboru każdego dnia. Za przygotowywanie dań odpowiadają szefowie kuchni, którzy szlifowali swoje umiejętności w najlepszych podlaskich restauracjach. Chociaż Kuchnia Vikinga ma siedzibę w Białymstoku, to swoim zasięgiem obejmuje już praktycznie całą Polskę.

Gotową dietę w przystępnej cenie można zamówić online bezpośrednio do swojego domu czy miejsca pracy. W ten sposób klient oszczędza nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim czas, który musiałby poświęcić na codzienne i samodzielne przygotowywanie posiłków. Dodatkowe godziny przydadzą się każdemu, a można je wykorzystać choćby na pielęgnowanie ulubionych pasji, aktywność fizyczną, spędzanie czasu z rodziną czy po prostu odpoczynek. Informacje na temat oferty firmy znajdziesz tutaj: https://kuchniavikinga.pl

Skontaktuj się z Regionem Świętokrzyskim NSZZ „Solidarność” (e-mail: guzik.kielce@solidarnosc.org.pl, lub tel. 41 344 7704) a otrzymasz kod rabatowy uprawniający do zniżki 10%.