Strona główna 5 Aktualności 5 Grzegorz Pietrzykowski przewodniczącym Rady Krajowej Sekcji Przemysłu Motoryzacyjnego

Grzegorz Pietrzykowski z naszego, Świętokrzyskiego Regionu, w nowej kadencji 2023-2028, będzie przewodniczył Krajowej Sekcji Przemysłu Motoryzacyjnego NSZZ "Solidarność". Gratulujemy!
Walne Zebranie Delegatów obradujące 11 maja br. wybrało również Radę Sekcji, Komisję Rewizyjną i Delegatów na Kongres Krajowego Sekretariatu Metalowców. Delegaci podczas obrad WZD przyjęli m.in. jednogłośnie stanowisko popierające kandydaturę Grzegorza Pietrzykowskiego na przewodniczącego Krajowego Sekretariatu Metalowców.
Krajowa Sekcja Przemysłu Motoryzacyjnego NSZZ "Solidarność" jest największą Sekcją w Sekretariacie Metalowców Związku. Liczy prawie 20 tys. członków związku i zrzesza przedstawicieli z największych fabryk motoryzacyjnych oraz przedstawicieli z produkcji komponentów i części zamiennych.